הצטרפי לרשימת התפוצה שלי!

  Orit

  אורית נהרי
  יעוץ סטיילינג בארון הבגדים

  מרב היקרה, אני חייבת להגיד לך תודה ענקית על המפגש ארון שערכנו. קרו כל כך הרבה דברים חשובים בזכותך, דברים שהיו שם אצלי בפנים שלא חשבתי שיכולים ליפול לי כל כך הרבה אסימונים לתפיסה שלי את עצמי, כי כביכול, המראה החיצוני הוא לא הכי חשוב, חשוב, אבל לא בהקפדה על הפרטים. אז מה קרה... זרקת לי את כל מה שקשה היה לי לזרוק שנים, ואני כבר מרגישה קלילה יותר. חיברת אותי לאישה שבי שפחדה להוציא את עצמה כי אולי אפגע. הבנתי שהיום אני יכולה להיות בנוכחות אישה ולשדר חוזק. לימדת אותי על הקסם של הצבעים וסידרת לי את מה שהאינטואיציה אמרה לי שנים. אומרים ש"הבגד עושה את האדם" בזכותך הבנתי את המשמעות העמוקה של המשפט הזה, הבנתי שאני בוחרת את הבגד שייצג את האדם שאני בוחרת להיות ! תודה רבה לך על המתנה הזאת, לא יכולתי לבקש דבר נפלא מזה לתחילתה של השנה.... אני לא מאלה שאוהבות לעשות שופינג, אבל בפעם הראשונה אני הולכת להינות לקנות בגדים עם מניפת הצבעים שלי והרשימה המדוייקת שהכנת לי כך שאני לא אבזבז זמן במה נכון ומה לא... יוצאת למלא ארון חדש לאישה שאני בוחרת היום להיות איזה כייף לי!

  Screenshot_1

  שרון רייטמן
  סדנת נשים קבוצתית

  מרב היקרה, נפגשנו לראשונה בסדנת סטיילינג בביתך. אני, ששונאת שופינג מושבעת, הבנתי שאני שונאת את זה כי אני פשוט לא יודעת מה לקנות ובכל פעם מתלהבת ממשהו בחנות ואז בבית מתאכזבת כי זה לא מתאים לכלום. לאחר הסדנא בחרתי ללכת איתך לסיבוב קניות וזה היה אליפות. לימדת אותי מה מתאים לגוף שלי (גם שהוא אחרי שתי לידות), שילובים מנצחים ובעלות מינימלית. יצאתי מרוצה ואפילו התחלתי לחבב קניות. היום שאני קונה אני מסתכלת מה יש לי בארון, מה חסר ומה כדאי לקנות ועושה זאת בהנאה. תודה מרב על השינוי ואני ממליצה בחום לכל מי שלא אוהבת את הבגדים בארון שלה לקבוע איתך דייט. נשיקות שרון

  Screenshot_2

  דנה מצר
  סדנת סטיילינג אישית

  מרב היקרה, שמחה שנכנסת לחיי, את אוהבת את מה שאת עושה ומאז שהתחלתי להתייעץ איתך על שילובי בגדים נכונים ושילובי צבעים אני לא מפסיקה לקבל מחמאות!! יש בך נתינה אינסופית, המשיכי לפזר מהקסם שלך אוהבת אותך!

  Screenshot_3

  יפעת מלכה

  סוף סוף מצאתי כמה רגעים של שקט לשתף בחוויה שנקראת מרב אבן זוהר. השעות שביליתי עם מרב היו הראשונות שהיו לי לעצמי בשנה האחרונה לאחר לידת התאומים שלי. מרב, בנעימות הכובשת שלה מיד הבינה מי אני, מה אני אוהבת ויותר מזה איך לגרום לי להעיז!! היא ציידה אותי בפריטים חדשים ששידרגו לי את כל הארון וכאלו שניתן לשלב עם כל דבר כמעט. סופר מקצועית והכל מלווה בחיוך וכיף. נהניתי מכל רגע איתה ובוודאות אעשה זאת שוב !! רק איתה. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לעדכן את הלוק ואת הארון או סתם להתפנק. מרב את יחידה ומיוחדת !!