מה הקשר בין צבעים – תאריך הלידה

על פי הנומרולוגיה תאריך הלידה יכול להעיד על אישיות של אדם הכולל תכונות אופי, קווי מחשבה ואת עולמו הפנימי.

כידוע לצבעים יש אנרגיה שמשפיעה על ההרגשה שלנו וכך גם לכל מספר יש את התדר שלו והשילוב הזה יוצר אנרגיה שיש לה השפעה.

כדי לדעת מה הצבע שיכול לעזור לעלות את האנרגיה שלך

חשבי את סך כל המספרים בתאריך הלידה וצמצמי לספרה אחת, לדוגמה:

31/10/1971 = 3+1+1+0+1+9+7+1=59=5+9 =5  מספר היעוד

ובנוסף נחשב את יום הלידה – 31=3+1=4  מספר יום הלידה

עכשיו אחרי שחישבת התייחסי לשני המספרים ובדקי איך הם באים לידי ביטוי

כאמור לכל ספרה יש את הצבע שמשפיע עליה לטובה ומעלה את התדר שלך

1 = אדום

זהו תדר של מנהיגות, עצמאות, אחדות, ריכוז ממוקד ופעולה. כדי להעצים אנרגיות אלו הצבע העיקרי הוא אדום. צבעי המשנה הם ארגמן וכתום משמש. צבעים אלו יתמכו בך בעידוד צמיחה, בשיפור האנרגיה הגופנית שלך, נחישות, תשוקה והתרגשות.

2 = כתום

התדר של שיתוף פעולה, איזון והרמוניה של עולמות פנימיים וסביבות חיצוניות. כדי להעצים אנרגיות אלו הצבע העיקרי הוא כתום. צבעי המשנה הם זהב, ורוד סלמון ושחור. צבעים אלו יתמכו בך במאמצי לימוד, בהרמוניה של מערכות יחסים, פיתוח מערכות יחסים, אושר והצלחה.

3= צהוב

תדר של תקשורת, אופטימיות, שמחה וביטוי עצמי. כדי להעצים אנרגיות אלו הצבע העיקרי הוא צהוב. צבעי המשנה הם אדום אודם וענבר(צהוב-כתום). צבעים אלו יתמכו בך בהמרצת היצירתיות, האופטימיות, השכל והתקשורת.

4 = ירוק

התדר של יסודות, מבנה, ארגון, הארקה והיגיון. כדי להעצים אנרגיות אלו הצבע העיקרי הוא ירוק. צבעי המשנה הם אינדיגו, כחול, חום וכסף. צבעים אלו יתמכו בך בטיפוח שלווה פנימית, רגיעה, אחריות, צמיחה, שפע ושגשוג.

5= כחול

התדר של שינוי, תנועה, חופש וגמישות. כדי להעצים אנרגיות אלו הצבע העיקרי הוא כחול. צבעי המשנה הם ורודים ואדום דובדבן. צבעים אלו יתמכו בך בפיתוח סבלנות רבה יותר, צמיחה ושלווה.

6= אינדיגו

התדר של טיפוח, בית, אחריות, אינטואיציה ויופי. כדי להעצים אנרגיות אלו הצבע העיקרי הוא אינדיגו. צבעי המשנה הם כתומים וחרדל. צבעים אלו יתמכו בך בהפעלת היצירתיות, האינטואיציה, הדמיון והעוצמה האישית שלך.

7=סגול

התדר של השתקפות, רוחניות, ידע וחוכמה. כדי להעצים אנרגיות אלה הצבע העיקרי הוא סגול. צבעי המשנה הם מגנטה(ורוד-סגלגל) ולבן פנינה. צבעים אלו יתמכו בך בשליטה בעבודה פנימית, בתחומי הרוחניות, האינטואיציה, הכישורים הנפשיים והחזון.

8=ורוד

התדר של מנהיגות, שגשוג וסמכות. כדי להעצים אנרגיות אלו הצבע העיקרי הוא ורוד. צבעי המשנה הם אופאל ושנהב. צבעים אלו יתמכו בך בטיפוח חדשנות, הגשמת שינויים גדולים והליכה למנהיגות עוצמתית.

9=זהב

התדר של הקהילה האנושית הקולקטיבית, ההומניטרית, התפתחות החמלה התודעה והבנה אוניברסלית. כדי להעצים אנרגיות אלו הצבע העיקרי הוא זהב. צבעי המשנה הם ירוק זית ואדום. צבעים אלה יתמכו בך בפתיחת החוכמה הפנימית שלך, בטיפוח חמלה אוניברסלית ועושר.

 

אז מה דעתך על הסקירה?

בשיטת נומרוסטיילינג אני מלווה נשים בגישה הזו מתוך חיבור בין האישיות לחיצוניות על פי התאריך לידה שלך

רוצה לגלות מהן התכונות הבולטות באישיותך ודרך זה להתלבש בסטייל?

מסקרן אותך איך לגלות את הסטייל שלך לפי תאריך הלידה? בואי נפגש

אני כאן בשבילך

מרב

ממליצה לך לקרוא את הכתבה הבאה:
איך לגלות את הסטייל שלך לפי תאריך הלידה